Рекомендований порядок денний

тринадцятої сесії Теплодарської міської ради шостого скликання

 

24 листопада 2011 року                                м. Теплодар

 

1.      Про неетичну поведінку депутата міської ради.

Доповідає: Бороган В.Д. - голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та соціального захисту населення.

2.      Про готовність комунального господарства м. Теплодар до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012- р.р.

Доповідає: Алексійчук О.А. - перший заступник міського голови

3.       Про внесення  доповнень до рішення Теплодарської міської ради №12-VІ  від 28.12.2010 року “Про затвердження бюджету міста Теплодар на 2011 рік”

4.      Про виконання бюджету міста Теплодар за І півріччя 2011 року.

5.      Про виконання бюджету міста Теплодар за 9 місяців 2011 року.

Доповідає: Одарич С.П. - начальник фінансового управління

6.      Про затвердження рішення виконавчого комітету, прийнятих у міжсесійний період.

7.      Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

Доповідає: Зубкова З.Б. - керуюча справами виконкому

8.      Про затвердження положення відділу діловодства, контролю і організаційної роботи виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

Доповідає: Зорило О.П. - начальник відділу

9.      Про продовження терміну виконання міської цільової Програми протидії захворювання на туберкульоз на 2008-2011 роки в м. Теплодар до кінця 2014 року.

10. Про затвердження міської  Програми розвитку та підтримки МКП “Телерадіокомпанії “Теплодар –Медіа” на 2012-2016 роки.

11. Про затвердження Міської програми підтримки інформаційної сфери м. Теплодар на 2012-2016 роки.

12. Про Редакційну раду міського комунального підприємства “Телерадіокомпанії “Теплодар-Медіа”

Доповідає: Мартиненко Г.В. - заступник міського голови

13. Про затвердження Положення про консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім”ї.

Доповідає: Назаренко М.М. - начальник відділу освіти.

14.  Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

15. Про затвердження міської програми  архітектурно-будівельного розвитку м. Теплодар на 2012-2017 роки.

16. Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради та “Положення про архітектурно-містобудівну раду”.

Доповідає: Соловйов А.В. - головний архітектор міста

17.   Про затвердження міської програми відпочинку та оздоровлення дітей м. Теплодар на 2012-2016 роки.

18.   Про затвердження міської програми “Підтримка молоді м. Теплодар на 2012-2016 роки”.

Доповідає: Кисельова А.В. - начальник відділу у справах сім”ї та молоді

19.  Про затвердження міської програми соціальної допомоги малозабезпеченим ветеранам війни, праці та сім”ям з дітьми на 2012 рік.

20.   Про затвердження міської цільової програми “Дешевий хліб” на 2012 рік.

21.   Про затвердження міської програми щодо виділення коштів на виплату допомоги на поховання осіб, які не застраховані в системі загальнообов”язкового державного страхування.

Доповідає: Полюк Т.М.- начальник управління ПСЗН

22. Про затвердження Положення “Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”.

Доповідає: Чуприненко Т.В. - начальник відділу соціально-економічного розвитку.

23.   Про вилучення із п.1 та п.2 рішень Теплодарської міської ради: від 26 лютого 2009 року №788-V та від 29 квітня 2009 року №810- V об”єкт “Об”єднаний виробничий корпус ЕЮМ та ЮТЕМ”.

24.  Про затвердження міської програми “Благоустрій міста та розвиток і збереження зелених насаджень М. Теплодар на 2012-2015 р.р.”

25.  Про включення майна до переліку об”єктів майнового комплексу “Гараж на 25 машин”.

26. Про створення товариства з обмеженою відповідальністю “Теплодарський муніципальний інформаційно-розрахунковий центр (ТОВ “Теплодарський МІРЦ”

Доповідає: Привалов І.Ф. - заступник начальника управління майна та інвестицій.

27. Про затвердження міської програми на 2011-2015р. щодо фінансування робіт по виготовленню проекту відведення земельних ділянок, які виставляються на торги (аукціон).

28.  Про затвердження міської програми на 2011-2015р. щодо фінансування робіт по виготовленню проектів відведення земельних ділянок на яких розташовані об’єкти Управління майна та інвестицій з прилеглою територією.

29.   Про встановлення та затвердження відсотка  від нормативної грошової оцінки  для нарахування плати за використання  земельної ділянки.

30.  Про надання дозволу Управлінню майна та інвестицій Теплодарської міської ради на виготовлення проекту відведення  земельної ділянки площею 1,2236га, за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона,вул. Асфальтова,25 .

31.   Про надання дозволу Управлінню майна та інвестицій Теплодарської міської ради на виготовлення проекту відведення  земельної ділянки площею 0,5975га, за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул. Промислова,121.

32.   Про надання дозволу Управлінню майна та інвестицій Теплодарської міської ради на виготовлення проекту відведення  земельної ділянки площею 0,8251га, за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул. Центральна,80.

33.  Про  затвердження технічного звіту про проведення  інженерно- геодезичних робіт для винесення в натуру меж території та ділянок.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради у постійне користування для промислової діяльності за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, Промзона, проїзд Котельний, 63.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради у постійне користування для промислової діяльності за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, Промзона, вул. Енергетиків, 12.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради у постійне користування для промислової діяльності за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, Промзона, вул. Енергетиків,10.

37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку гр. Саванжи Л.А для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Василькова,30 (СК „Локомотив”).

38.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право  власності на земельну ділянку гр. Махори А.М. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Яблунева,14 (СК „Локомотив”).

39.  Про затвердження технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право  власності на земельну ділянку гр. Яланської К.І. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, провул. Озерний,6  (СТ „Радуга”).

40.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку гр. Гулякевич Г.М. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Абрикосова,15 (СК „Локомотив”)

41.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку гр. Ліщенка Д.А. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Незабудкова,3  (СТ „Радуга”).

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку гр. Ліщенка Д.А. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Василькова, 40  (СК „Локомотив”).

43.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право  власності на земельну ділянку гр.Тихонова О.В для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Абрикосова,13  (СК „Локомотив”).

44.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  гр. Клочкової В.М. для ведення садівництва за адресою : Одеська область, м. Теплодар, вул. Вишнева,120  (СК „Енергетик”).

45.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право  власності на земельну ділянку гр. Григоренка І.Г. для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Теплодар, вул. Одеська,1  (СТ „Радуга”).

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  гр. Вихристюк В.С.. для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Теплодар, вул. Агрономічна,4  (СТ „Радуга”).

47.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право  власності на земельну ділянку у спільну сумісну власність гр. Постіка Г.М., гр. Бабій Н.С., гр. Гащук Г.С. для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Теплодар, вул. Яблунева,5 (СК „Локомотив”).

48. Про  припинення  права користування земельною ділянкою, яка розташована за адресою: м. Теплодар, вул. Горіхова,1-А з  ФОП Бронічем В.Л.

49.  Про  припинення  права користування земельною ділянкою, яка розташована за адресою: м. Теплодар, вул. Комунальна, 4-Г з  ТОВ „Магріт”.

50.  Про припинення права користування земельною ділянкою, яка розташована за адресою: м. Теплодар, вул. Енергетиків,70 з ПП “Теплодарбуд-2”

51. Про  визнання таким, що втратили чинність рішення Теплодарської міської ради щодо ПП Воротинської Л.Г.

52.   Про  визнання рішення Теплодарської міської ради від 22.12.2009 р.№891/13-V таким, що втратило чинність (гр. Марейчева О.В.)

53.  Про  визнання рішення Теплодарської міської ради щодо ВАТ „Одесаенергобудтранс” такими, що втратили чинність

54.   Про  визнання рішення Теплодарської міської ради щодо ТОВ „ОСК” такими, що втратили чинність

55.  Про  визнання рішеннь Теплодарської міської ради щодо СПД Петкевича В.В такими, що втратили чинність

56.  Про  визнання рішення Теплодарської міської ради щодо ВАТ „Південенергобуд” таким, що втратило чинність

57.  Про визнання таким, що втратило чинність рішення Теплодарської міської ради від   31 березня 2011 р. №77/3-IV   „Про  затвердження звіту з актуалізації експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення МПП „Данай””

58.  Про  надання дозволу  на продовження  терміну дії  договору  оренди земельної ділянки  ФОП Галемінову О.В. загальною площею  0,0015 га за адресою : м. Теплодар, вул. Піонерна, 2-а.

59.  Про  надання дозволу  на продовження  терміну дії  договору  оренди земельної ділянки  гр. Юшину Ю.Ф. загальною площею  0,2564  га за адресою : м. Теплодар, вул. Енергетиків, 76.

60.  Про  надання дозволу  на продовження  терміну дії  договору  оренди  земельної ділянки  ПАТ „Одеський коровай” загальною площею  0,0100 га за адресою : м. Теплодар, вул. Енергетиків,71 а

61.  Про  встановлення орендної плати  ЖБК  „Вишневий сад -2006Т”  за користування  земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Теплодар, вул. Комунальна.

62.  Про  встановлення орендної плати  МЖК  „Теплий дім” за    користування  земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Теплодар, вул. Енергетиків.

63.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, площею 0,0214 га   ФОП Земляковій М.І.

64.  Про  внесення змін до рішення Теплодарської міської ради №879-V від 30.11.2009року

65.  Про затвердження в новій редакції додатку до рішення Теплодарської міської ради №217-V від 29.03.2007 року.

66.  Про внесення змін в п.12 додатка  до  рішення Теплодарської міської ради від 29.12.2006року №157-V (гр.Кучерявий Д.І.).

67.   Про внесення змін в додаток  до  рішення Теплодарської міської ради від 22.12.2005року №489-ІV (гр.Садовська Л.В.).

68. Про внесення змін в п.1 додатка до рішення Теплодарської міської ради від 20.06.2007 року №259-V. (гр. Сідловський І.В.)

69.  Про передачу гр. Гребенюк Г.І.,  яка є членом СТ „Світанок” у власність земельної ділянки площею 0,0645га.

70.  Про передачу гр. Ліщенко О.С.,  яка є членом СТ „Світанок” у власність земельної ділянки площею 0,0608га.

71.   Про передачу гр. Гуцолу В.Л.,  який є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0600га.

72.  Про передачу гр. Машкіту Й.З.,  який є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0744га.

73.  Про передачу гр. Морозову В.Ф.,  який є членом СТ „Радуга” у  власність земельної ділянки площею 0,0587га.

74.  Про передачу гр. Гречаник Г.С.,  яка є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0794га.

75.  Про передачу гр. Залецькій Г.А.,  яка є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0639га.

76.  Про передачу гр. Пархоменко С.А  яка є членом СТ „Радуга” у  власність земельної ділянки площею 0,0894га.

77.  Про передачу гр. Шкребі Ю.Д .,  який є членом СТ „Радуга” у  власність земельної ділянки площею 0,0537га.

78.  Про передачу гр. Сквозняковій О.Ю.,  яка є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0663га.

79.  Про передачу гр. Чекану В.А.,  яка є членом СТ „Радуга” у власність земельної ділянки площею 0,0523га.

80.  Про передачу гр. Лебідю В.Т.,  який є членом СК „Ветеран” у власність земельної ділянки площею 0,1061га.

81.  Про передачу гр. Потапенко Н.С.,  яка є членом СК „Енергетик” у власність земельної ділянки площею 0,0600га.

82.  Про передачу гр. Семак Г.А.,  яка є членом СК „Енергетик” у власність земельної ділянки площею 0,0597га.

83.  Про передачу гр. Кравченко Л.І.,  яка є членом СК „Енергетик” у власність земельної ділянки площею 0,0596га.

84. Про передачу гр. Поповій М.П.,  яка є членом СК „Енергетик” у власність земельної ділянки площею 0,0597га.

85.  Про передачу  гр. Мехед С.П., яка є членом  ОГЕКГ „Пікап” у власність земельної  ділянки  площею 0,0028га

86.  Про передачу  гр. Ложечніковій Л.В., яка є членом  ОГЕКГ „Пікап” у власність  земельної  ділянки  площею 0,0026га.

87.   Про передачу  гр. Рябовій І.В., яка є членом  ОГЕКГ „Пікап” у власність земельної  ділянки  площею 0,0027га.

88.  Про передачу  гр. Залецькій Г.А., яка є членом  ОГЕКГ „Пікап” у власність земельної  ділянки  площею 0,0025га.

89.  Про передачу  гр. Луньову О.І., який є членом  АГК „Металіст” у власність земельної  ділянки  площею 0,0025га.

90. Про передачу  гр. Васильєву І.І., який є членом  АГК „Металіст” у власність земельної  ділянки  площею 0,0032га.

Доповідає: Крамер Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.