Перемоги юних борців
Прислано Ispolkom на 01 апреля 2015
Зональний чемпіонат України-2015 серед юнаків і кадетів 1998-1999,2000 років народження з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Героя РС В.О.Гречишникова, завершився в м.Миколаєві тріумфально для теплодарців: чотири учасника – і всі призери! А серйозних суперників вистачало – це не лише юні спортсмени з Миколаївщини, а й з Рівного, Одеси, Херсону, Кривого Рогу та інших борцівських центрів нашої держави.
Продовжує приємно дивувати наш лідер Олексій Іванов, в якого перехід у наступну для нього вагову категорію (42кг) відбувся майже безпроблемно. Цього разу п’ять виходів на килим - і п’ять перемог! А це вже третій поспіль виграний зональний чемпіонат України. Молодець!
Не збавляє оберти в погоні за чемпіонськими титулами Данило Битка. Він у ваговій категорії 32 кг теж переборов п’ять опонентів і став переможцем. У найважчій ваговій категорії 85 кг свою майстерність демонстрував член збірної команди Одещини Олександр Максимович. Він у фінальній схватці боровся краще і лише прикра «помилка» суддів відібрала золоту нагороду на користь місцевого борця. Бронзовою медаллю престижних змагань нагороджений Данило Шкуропадський. Як виявилося, його чотири перемоги – замало для першого чи другого місця у ваговій категорії 46 кг.
Наші щирі вітання борцям та їх тренеру В.А.Гладушу!
Безумовно, у вихованців тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша попереду надважливе завдання – перемога чи призерство в чемпіонаті України. Досягти мети при високій конкуренції – справа не з легких. В останню декаду березня у наших борців така нагода була – змагання проведено в м.Кременчук Полтавської області. Але ні О.Іванов, ні Д.Битка, ні Д.Шкуропадський своїм шансом не скористалися. Навіть дві перемоги Олексія Іванова – це лише 11 місце… Однак можна не сумніватися: тернистий шлях до великої перемоги теплодарські борці пройдуть.
Адміністрація ТДЮСШ, тренери, батьки та учні висловлюють подяку начальнику відділу освіти М.М.Назаренко за сприяння і вирішення питань участі юних спортсменів у змаганнях різного рангу.
А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ