Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 1

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
Перемоги юних борців
Зональний чемпіонат України-2015 серед юнаків і кадетів 1998-1999,2000 років народження з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Героя РС В.О.Гречишникова, завершився в м.Миколаєві тріумфально для теплодарців: чотири учасника – і всі призери! А серйозних суперників вистачало – це не лише юні спортсмени з Миколаївщини, а й з Рівного, Одеси, Херсону, Кривого Рогу та інших борцівських центрів нашої держави.
Продовжує приємно дивувати наш лідер Олексій Іванов, в якого перехід у наступну для нього вагову категорію (42кг) відбувся майже безпроблемно. Цього разу п’ять виходів на килим - і п’ять перемог! А це вже третій поспіль виграний зональний чемпіонат України. Молодець!
Не збавляє оберти в погоні за чемпіонськими титулами Данило Битка. Він у ваговій категорії 32 кг теж переборов п’ять опонентів і став переможцем. У найважчій ваговій категорії 85 кг свою майстерність демонстрував член збірної команди Одещини Олександр Максимович. Він у фінальній схватці боровся краще і лише прикра «помилка» суддів відібрала золоту нагороду на користь місцевого борця. Бронзовою медаллю престижних змагань нагороджений Данило Шкуропадський. Як виявилося, його чотири перемоги – замало для першого чи другого місця у ваговій категорії 46 кг.
Наші щирі вітання борцям та їх тренеру В.А.Гладушу!
Безумовно, у вихованців тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша попереду надважливе завдання – перемога чи призерство в чемпіонаті України. Досягти мети при високій конкуренції – справа не з легких. В останню декаду березня у наших борців така нагода була – змагання проведено в м.Кременчук Полтавської області. Але ні О.Іванов, ні Д.Битка, ні Д.Шкуропадський своїм шансом не скористалися. Навіть дві перемоги Олексія Іванова – це лише 11 місце… Однак можна не сумніватися: тернистий шлях до великої перемоги теплодарські борці пройдуть.
Адміністрація ТДЮСШ, тренери, батьки та учні висловлюють подяку начальнику відділу освіти М.М.Назаренко за сприяння і вирішення питань участі юних спортсменів у змаганнях різного рангу.
А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Мужик год не пьет, и два не пьет, а как черт прорвет, так и все пропьет