Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 3

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
„Спорт для всіх - спільна турбота"
З 01 по 30 квітня 2015 року - Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх - спільна турбота"
Щорічно в місті Теплодар, квітень проходить під ознакою чистоти, здоров’я і спорту. Саме в цьому місяці стартує Всеукраїнський Місячник «Спорт для всіх спільна турбота».
Основні завдання місячника – це упорядкування та облаштування в закладах освіти, міських придомових дитячих, спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону, стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, закладів освіти, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, структур ЖКГ, меценатів та спонсорів, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних та групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для масовою фізичною культурою.
Проведення ремонту та облаштування спортивних майданчиків в період проведення місячника у своєму місті, формування груп волонтерів з числа учнівсько-студентської молоді для проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному майданчику.
Хвиля суботників вже охопила всю область – у Місячнику задіяні всі міські та районні центри «Спорт для всіх», міські та районні управління і відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту.
Прийняти участь у заході може кожен бажаючий – для цього достатньо привести до ладу дитячий або спортивний майданчик біля свого дому.
Фізична активність – це запорука нашого відмінного самопочуття та здоров’я наших діточок. Місце для занять фізичними вправами ми можемо облаштувати самі, там де навчаємось, живемо, працюємо,
. Запрошуються всі бажаючі долучитися до заходів Місячника, адже заняття фізичною культурою задля власного здоров’я – мета кожного
Відділ ФК і спорту УОКС А.М. Конотопова
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Муж с женою бранится, да под одну шубу ложится