Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 3

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
Зустріч з депутатом Верховної Ради України від 140 виборчого округу Гуляєвим Василем Олександровичем
25 березня 2015року депутат Верховної Ради України В.О. Гуляєв під час робочої поїздки до м.Теплодар зустрівся з директором Міського центру зайнятості м. Теплодар О.В. Мозговим. Відверта розмова про стан ринку праці в місті, інвестиційний клімат, можливості центру зайнятості, як виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також особливості роботи в умовах військового конфлікту та економічної рецесії в державі розпочалася в міській раді та продовжилась в центрі зайнятості, до якого виявив бажання завитати Василь Олександрович, незважаючи на обмаль часу.
В ході презентації центру зайнятості, під час розмов зі спеціалістами та безробітними, народний депутат приділив особливу увагу соціальним послугам, які надаються категорії безробітних, не конкурентно - спроможним на ринку праці, особливо внутрішньо – переміщеним особам та демобілізованим учасникам АТО. Мозговий Олександр Володимирович вичерпно відповів на чисельні запитання поважного гостя. Він звернув увагу на можливості навчання та перепідготовки безробітних, участі в оплачуваних громадських роботах, працевлаштування на робочі місця з компенсацією роботодавцю ЄСВ та працевлаштуванню вимушених переселенців на робочі місця з наданням житла.
Під час бесіди, а також демонстрації можливостей центру гості отримали різноманітний презентаційний матеріал служби зайнятості, а директор подарував Василю Олександровичу ювілейне видання книги про діяльність Одеської служби зайнятості.
На завершені зустрічі народний депутат щиро подякував
Мозгового О.В. за цікаву та вичерпну інформацію, побажав успіхів в роботі працівникам служби зайнятості в цей складний для України час та пообіцяв по можливості, прискорити вирішення проблемних законодавчих питань, які він отримав від Мозгового О.В., для посилення можливостей служби зайнятості та оперативного реагування на негативні тенденції ринку праці .
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Мужик год не пьет, и два не пьет, а как черт прорвет, так и все пропьет