Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 1

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
оголошення
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Теплодарської міської ради від 23.03.2016 р. №57/В-2016

21 липня 2016р. №126/В-2016

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Теплодарської міської ради

від 23.03.2016 р. №57/В-2016

Відповідно до ст.ст. 28, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 14, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеської області

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.п. 2 п. 1 рішення виконавчого комітету Теплодарської міської ради від 23.03.2016 р. № 57/В-2016 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Теплодарської міської ради від 14.07.2015р. №135/В-2015», виклавши його в наступній редакції:

1“п.п. 3 п. 1 викласти в наступній редакції: Всі садівничі кооперативи, товариства, члени садівничих кооперативів та органи самоорганізації населення — 10,98 грн. (з урахуванням ПДВ)”.

2.Дане рішення ввести в дію з 01.08.2016 р.

3. Відділу діловодства, контролю та організаційної роботи виконавчого комітету оприлюднити дане рішення в газеті “Теплодарський вісник” та на офіційному сайті виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова М.В.Жовнір


табір для дітей воїнів АТО віком від 10 до 14 років.

У Карпатах (с.Гребенів, Сколівський р-н, Львівська обл.) з 27 липня 2016 року по 02 серпня 2016 року планується членами скаутської організації України «Пласт» робота табору для дітей воїнів АТО віком від 10 до 14 років.

Бажаючим прийняти участь необхідно для підтвердження участі перейти за посиланням та заповнити форму :

https://docs.google.com/forms/d/1iSBfS-WPAwaZ_5ji6mMwxcDNhgmQSQl2i5qv-JrWV_0/viewform
Із запитаннями звертатися за контактними даними: Анастасія тел.+380932894280, Софія тел.+380631549265, а також, до виконавчого комітету Теплодарської міської ради відділ у справах сім’ї та молоді (Кисильова А.В.) каб.№38, тел.7831013.

Зустріч Михайла Жовніра з міністром енергетики Ігорем Насаликом щодо будівництва ТЕС
Подарунок літа
«Подарунок літа» - так називається розважальна програма (літня казка та танці з хороводами), яку організував колектив Теплодарського міського Будинку культури для дітей міста. Вистави проходили 14 та 20 липня в Будинку культури. Діти з захопленням спостерігали за казковими героями – звірятами, також їх розважав та «лікував» лікар Айболить. А після вистави – веселі танці-хороводи для дітей з казковими героями! Діти отримали масу позитивних емоцій та задоволень!

В Книзі відгуків ТМБК глядачі та адміністрація дитячого садка залишили найщиріші слова вдячності.

Цікаву казку-виставу підготовили та провели вихованці театрального гуртка «Маскарад» на чолі з керівником Білою Тетяною Миколаївною, яка, також, грала роль доктора Айболить. А допомагали доктору казкові герої-звірята, ролі яких виконували:

- Пожидаєва Марія
- Балинська Ілона
- Балинська Сабріна
- Нікітенков Владислав
- Дік Олександра
- Степаненко Вікторія
- Степаненко Ірина
- Ваганов  Арсеній
Бажаємо всім творчої наснаги, яскравого літа, вражень та емоцій!
Відділ культури УОКС
Міський центр зайнятості м.Теплодар інформує

Роботодавцям терміново потрібні:

Головний бухгалтер, слюсар (с.Мирне)

Охоронці, охоронці-водії в ГШР (група швидкого реагування) у віці від 18 до 40 років (м.Одеса)

Прибиральниця службових приміщень в загально - освітню школу (м.Теплодар)

Бухгалтер (м.Біляївка)

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Теплодар

вул. Енергетиків, 71б тел. (048)736-01-48, (04850)2-20-62

Про проведення засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

18» липня 2016 р. №191-РПро проведення засідання виконавчого
комітету Теплодарської міської ради


Відповідно до ст.53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:


1. Провести чергове засідання виконавчого комітету міської ради 21 липня 2016 року о 10.00 год. в кабінеті міського голови.
2. На розгляд засідання виконавчого комітету винести наступні питання:
1) Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №12 по вул.Піонерній м.Теплодар Одеської області».
2) Про демонтаж електроопор, до яких підключено кабель електромереж від ЗТП-1114 до житлового будинку, що знаходиться за адресою: м.Теплодар, пр.Енергетиків, 73
3) Про затвердження актів обстеження об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Теплодар
4) Про встановлення тарифів на водопостачання для садових кооперативів
5) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Теплодарської міської ради від 24.06.2016р. №109/В-2016 «Про затвердження актів гобстеження об’єктів комунальної власності тероиторіальної громади м.Теплодар»
6) Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка знаходиться у власності гр. Позіної В.Г.
7) Про присвоєння адреси земельній ділянці, яка знаходиться у власності гр. Cороки А.Г.
8) Про надання згоди гр. Арікової І.В. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва індивідуального житлового будинку та господарських будівель за адресою: м. Теплодар, ЖБК «Вишневий сад-2006Т», вул. Одеська, 30
9)Про надання згоди гр. Головенку П. А. на виготовлення будівельного паспорту для будівництва садового будинку за адресою: м. Теплодар, СТ «Радуга», вул. Балківська, 68
10)Про переведення садового будинку, який знаходиться у власності гр. Баскакової І.П., у жилий
11)Про переведення садового будинку, який знаходиться у власності гр. Чумак М.В., у жилий
12)Про присвоєння адреси перукарні «Престиж» ФОП Нестерук О. М.
13)Про надання дозволу Дарієнку А.Ф. на улаштування тимчасового приміщення для зберігання прибирального інвентарю та побутових речей за рахунок частини приміщення під’їзду №4 по пр-ту Енергетиків, буд.83- Б
14)Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Теплодарської міської ради за І півріччя 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року


Міський голова М.В.Жовнір

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

ПОЛОЖЕННЯ 
про Премію Кабінету Міністрів України за особливі 
досягнення молоді у розбудові України

(Постанова Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року №223):

1. Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (далі — Премія) присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

2. Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, передбачені у пункті 3 цього Положення, за які особи відзначені державними нагородами.

3. Премія присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у ХХ столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Молодіжні ініціативи на місцевому рівні повинні бути реалізовані в більш як одній адміністративно-територіальній одиниці в межах Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва та Севастополя.

4. З метою проведення відбору кандидатів на присудження Премії утворюється Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (далі — Комітет).

Комітет розглядає відповідно до покладених на нього завдань пропозиції про присудження Премії, проводить відбір кандидатів.

Комітет складається з дев’яти осіб.

До складу Комітету входять Віце-прем’єр-міністр України (голова Комітету), Міністр молоді та спорту (заступник голови Комітету), заступник Міністра молоді та спорту (секретар Комітету), а також по два представники від всеукраїнських громадських об’єднань (за згодою), благодійних, міжнародних організацій (за згодою) та загальнодержавних засобів масової інформації (журналісти) (за згодою).

Персональний склад Комітету затверджується його головою за поданням Мінмолодьспорту.

Члени Комітету беруть участь у його роботі на громадських засадах.

Члени Комітету зобов’язані не допускати конфлікту інтересів під час розгляду пропозицій про висунення кандидатів на присудження Премії.

Перед початком розгляду пропозицій про висунення кандидатів на присудження Премії член Комітету зобов’язаний повідомити про наявність конфлікту інтересів та надати пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ним обов’язків.

Член Комітету, в якого виявлено конфлікт інтересів, утримується під час голосування з питань, що його становлять.

Організаційною формою роботи Комітету є засідання, які проводяться у разі потреби. Засідання Комітету проводить його голова або за дорученням голови Комітету його заступник.

Засідання Комітету вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу.

Пропозиції щодо розгляду питань на засіданні Комітету вносять голова та члени Комітету.

Рішення Комітету про висунення кандидатів на присудження Премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Комітету.

Комітет може прийняти рішення про висунення менш як 20 кандидатів на присудження Премії.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Комітету.

5. Рішення Комітету оформляється протоколом, який підписує його голова або заступник голови, що проводить засідання.

Рішення Комітету є підставою для підготовки проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про присудження Премії.

6. Організаційне, інформаційне та технічне забезпечення діяльності Комітету покладається на Мінмолодьспорт.

7. Для здобуття Премії районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації подають до 1 березня Мінмолодьспорту, але не більш як на одну особу:

1) пропозиції про присудження Премії за формою, затвердженою Мінмолодьспортом;

2) матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в місцевих, регіональних та всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах тощо);

3) характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника, що скріплюється печаткою;

4) копію паспорта кандидата на присудження Премії;

5) копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб — платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;

6) згоду кандидата на обробку персональних даних.

8. Мінмолодьспорт:

1) затверджує критерії висунення кандидата на присудження Премії;

2) забезпечує прийняття та попередній розгляд документів, зазначених у пункті 7 цього Положення;

3) готує пропозиції щодо відповідності документів, зазначених у пункті 7 цього Положення, пунктам 2, 3, 7 цього Положення та подає їх разом з документами на розгляд Комітету;

4) готує щороку згідно з рішенням Комітету проект розпорядження Кабінету Міністрів України про присудження Премії та в установленому порядку подає його до 1 серпня на розгляд Кабінету Міністрів України.

9. Розпорядження Кабінету Міністрів України про присудження Премії є підставою для вручення лауреату диплома, нагрудного знака та здійснення виплати грошової винагороди.

10. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою Премії, здійснюється за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті Мінмолодьспорту за програмою “Здійснення заходів державної політики з питань молоді та державна підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій”.

11. Диплом, нагрудний знак і грошова винагорода вручаються в урочистій обстановці Прем’єр-міністром України або Віце-прем’єр-міністром України чи за їх дорученням — Міністром молоді та спорту.

У разі відсутності лауреата під час урочистого вручення диплом, нагрудний знак і грошова винагорода вручаються йому Міністром молоді та спорту.

За додатковою інформацією звертатись до відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Теплодарської міської ради (Кисильова А.В.), каб.№38, тел.7831013.


Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

З моменту отримання відповідного статусу учасник АТО набуває право
на безоплатну  послугу з соціальної та професійної адаптації.

Соціальна та професійна адаптація це:

- курси цільового призначення – підвищення кваліфікації з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;

- професійне навчання – первинна професійна підготовка, перепідготовка, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізації, спрямовані на здобуття або удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання та заповнити заяву

До заяви необхідно додати такі документи:
• копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
• копія одного із документів, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути:

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
– довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

– витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;


– рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення установлюється від 20 до 500 годин.

Професійне навчання учасників АТО може здійснюватися у групах чисельністю не більше 30 осіб, а також на умовах включення їх до складу груп слухачів, що формуються навчальним закладом.

Після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка, а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

Для отримання направлення на навчання просимо звертатися за адресою:
м. Теплодар, вул. Піонерна, 7 каб. 20 «Управління праці та соціального захисту населення».

УПСЗН ВК ТМР

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО

Відповідно до Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200) безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

- інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;

- учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.

Для отримання путівки Вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем реєстрації або місцем фактичного проживання та заповнити заяву.

До заяви необхідно додати такі документи:

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):
наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність);

копія довідки МСЕК (у разі зазначення обставин травми “у зв’язку з виконанням обов’язків військової служби на території антитерористичної операції”).

Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування просимо звертатися за адресою: м. Теплодар, вул..Піонерна, 7, каб. № 20 «Управління праці та соціального захисту населення».

УПСЗН ВК ТМР
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Теплодарська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Теплодар, який передається в оренду.

Конкурс відбудеться 2 серпня 2016 року о 14.00 за адресою: 65490, Одеська область, м. Теплодар, вул. Піонерна, 7, кабінет № 35.

Інформація про об"єкт оцінки

Назва об’єкта оцінки: : «Берлін-1 виконком по вул.Польовій»

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради .

Місцезнаходження об"єкта оцінки: 65490, Одеська область, м.Теплодар, вул. Польова, 1.

Мета проведення оцінки: для оренди.

Телефон замовника конкурсу: 0485022830.

Телефакс замовника конкурсу: 0485022830.

Електронна адреса замовника конкурсу: teplodar-umi@ukr.net .

Види економічної діяльності (коди КВЕД) суб’єкта господарювання: 84.11 Державне управління загального характеру .

Кількість об"єктів необоротних активів (нематеріальні активи, основні засоби, об’єкти незавершених капітальних інвестицій, довгострокові фінансові інвестиції) згідно з обліком (зазначаються окремо за групами): об’єкт основних засобів.

Балансова залишкова вартість нематеріальних активів, основних засобів, об’єктів незавершених капітальних інвестицій, довгострокових фінансових інвестицій (зазначається окремо за групами) : станом на 01.07.2016 р. – 88216 грн.

Кількість земельних ділянок (зазначається у разі оцінки об’єктів нерухомості, у тому числі земельних ділянок, цілісних майнових комплексів, пакетів акцій, часток, паїв): 1 Розмір земельної(их) ділянки(ок), усього: 0,0024га.

Місце розташування земельної ділянки: 65490, Одеська область, м. Теплодар, вулиця Польова,1; земельна ділянка 1 .

Цільове призначення земельної ділянки: землі житлової та громадської забудови.

Правовий режим земельної ділянки: землі територіальної громади м. Теплодар.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 238,38 грн/м2.

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: «ні»

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.08.2016р.

Відповідальна особа за подання інформації: О.А.Грозний

Кінцевий термін подання документів: 28.07.2016р.

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою; копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

Копії документів: звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з органом приватизації, який проводить відповідний конкурсний відбір);

Інформація про претендента за встановленою формою;

Вимоги до учасників конкурсу: перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна або звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок, та їх особистого досвіду у виконанні робіт з оцінки подібного майна; наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

Інформація про замовника та особу - платника робіт з оцінки: Замовник - Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради; Платник — Орендар об’єкту основних засобів;

Відомості про місцезнаходження комісії, робочої групи, їх контактні номери телефонів: Одеська область, м. Теплодар, вул. Піонерна, 7, тел. 0485022830
Страница 3 из 165 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Мерзлой роже да метель в глаза