Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 3

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
СПОРТ СПОРТ СПОРТ

26 ноября в г. Ильичевске состоялся второй этап открытого Кубка Ильичевска по муай-тай (тайский бокс). Теплодар представляла команда Теплодарского центра лао-тайских боевых искусств, под руководством главного тренера Алексейчук А.А.
В этом турнире принимали участие сильнейшие команды тайского бокса со всей Украины, а именно: Николаев, Одесса, Кременчуг, Полтава, Ильичевск и Теплодар.
Этот этап соревнований был организован и проведен на высоком профессиональном уровне, все участники были хорошо подготовлены и готовы к жестким поединкам. Нашу команду в Ильичевске хорошо знают и помнят по предыдущим турнирам, и прозвали «завсегдатые бойцы» и «хозяева ринга».
Команда Теплодара состояла из 5 спортсменов. Для некоторых ребят это были первые соревнования . И все они стали победителями и призерами этого сложного турнира.
За призовые места боролись :
Ступаенко Виталий (1995 г.р., до 55 кг.)- первое место
Белый Виктор (1993 г.р., до 81 кг.)- второе место
Гарагуля Владимир (1992 г.р., до 65 кг.)- третье место
Гузё Андрей (1997 г.р., до 55 кг.)- второе место
Никончук Артем (1998г.р., до 43 кг.)- первое место
В декабре в г.Санкт-Петербург (Россия) будет проходить Международный Чемпионат по Муай-Тай в г. , где наша команда готовится принять участие. Хочется пожелать ребятам крепкого здоровья, силы духа и все новых и новых побед.
Инструктора Центра и вся команда выражает огромную благодарность за подготовку главному тренеру Алексейчук А.А.. Также выражаем благодарность городскому голове Печерскому Л.М. в поддержке клуба и помощи на этих соревнованиях.
П'яний водій - злочинець
П'яний водій - злочинець
На виконання розпорядження ГУМВС України в Одеській області, з метою попередження аварійності та дорожньо - транспортних пригод скоєних водіями керуючих транспортними засобами в нетверезому стані, на території області з 30 листопада по 10 грудня 2011 року проводиться профілактичне відпрацювання під умовною назвою: «П'яний водій - злочинець».
Начальник ВДАІ Теплодарського МВГУМВС України в Одеській області майор міліції І.Є.Заславський
ЗВІТ!
Звіт про «пряму телефонну лінію» т. в. о. начальника відділу Державного реєстру виборців Грозної Марини Іванівни з питань забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси
1. Якщо виборець, громадянин України, тимчасово буде перебувати за кордоном під час проведення чергових виборів народних депутатів України, до якої установи йому звернутися і які документи надавати?
Заява виборця, який проживає в Україні, та перебуватиме в день виборів народних депутатів України за її межами, приймається органом ведення Реєстру за виборчою адресою заявника (тобто за адресою проживання або перебування в Україні) або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2.
При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України)
2. У який термін потрібно надати документи для тимчасової зміни місця голосування?
Заява приймається органом ведення Реєстру не раніше утворення виборчих дільниць на відповідних виборах або референдумі та розглядається невідкладно, але не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування.
3. Чи видаватиметься якийсь документ, що буде посвідчувати право виборця проголосувати не за своїм місцем проживання?
Звісно, про тимчасову зміну місця голосування виборцю видаватиметься посвідчення за встановленою формою, яке підписується керівником органу ведення Реєстру та засвідчується печаткою цього органу.
4. Чи може виборець проголосувати за своєю виборчою адресою (по місцю проживання), а потім ще по вказаному у заяві тимчасовому місцю голосування?
Це неможливо, тому що при включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до списку виборців у графі «Примітки» навпроти його прізвища буде зазначений номер посвідчення , що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, його дата видачі на найменування органу ведення Реєстру, який його видав.
Финал Кубка Украины по каратэ!
С 17 по 20 ноября 2011 г. в спортивном комплексе СК «Краян» г. Одессы проходил финал Кубка Украины по каратэ.
Представители Теплодарского Центра «Киокушинкай» под руководством главного тренера и судьи Пуркаря Ярослава Кирилловича и Пуркаря Кирилла Ивановича активно приняли участие в этих престижных соревнованиях.
Домой в Теплодар вернулись счастливыми, уставшими и с заслуженными победами.
І место заняли:
1.Дундев Роман – возрастная категория до 5 лет, весовая категория до 20 кг,
2. Дрязгов Владимир – возрастная категория 6-7 лет, весовая категория до 25 кг,
3. Авраменко Николай – возрастная категория +18 лет, весовая категория до 74 кг;
ІІ место:
1.Конюхевич Алексей - возрастная категория 8-9 лет, весовая категория до 28 кг;
ІІІ место:
1.Скворцов Александр – возрастная категория до 5 лет, весовая категория до 20 кг,
2. Брюханов Алексей – возрастная категория 14-15 лет, весовая категория до 63 кг,
3. Гоцуляк Александр – возрастная категория 16-17 лет, весовая категория до 84 кг.
Теплодарцы поздравляют наших спортсменов и их руководителей с блестящими победами!
Для того, чтобы быть победителем, важно иметь не только крепкое тело, но и непоколебимую волю. Пусть достижения вдохновляют Вас на дальнейшие подвиги, пусть во всем Вам сопутствует удача, никогда не покидает оптимизм и крепкое здоровье! Вас поздравляет весь Теплодар!
Отдет ФК и спорта горисполкома Конотопова А.М.
"16 днів проти насильства"


"16 днів проти насильства"


25 листопада розпочалася Всесвітня кампанія "16 днів проти насильства", до якої Україна залучилась у 2000 р.
З того часу небайдужі до теми насильства свідомі громадяни та громадянки України ініціюють та беруть учать у різноманітних заходах, що закликають до припинення усіх форм насильства проти жінок. Вони об'єднують свої зусилля та діляться інформацією задля того, щоб подолати це ганебне явище.
Рішення
У К Р А Ї Н А
ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Про затвердження Положення
„Про податок на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 265 Податкового Кодексу України та з метою збільшення надходжень до міського бюджету Теплодарська міська рада Одеської області
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення „Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” (додаток додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, бюджету, інвестицій, комунальної власності та підтримки підприємницької діяльності, торгівлі.
Міський голова Л.М. Печерський
“24” листопада 2011 року
№146-VІ

Червона Калина!
Шановні теплодарці!
З 1 по 4 грудня 2011 року в с. Жобрин Рівненської області на базі санаторію «Червона калина» відбудеться Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості «Червона Калина». Також, у рамках фестивалю діє спеціальний соціальний проект «Велике серце», метою якого є успішна адаптація й інтеграція дітей – сиріт у суспільство.
До участі у Фестивалі залучаються молодіжні творчі колективи, талановита молодь та діти, що підлягають під категорію «соціально незахищені», які беруть участь у номінаціях: фольклорна (народна) пісня,фольклорна (народна) музика, сучасна популярна пісня, епос(розмовний жанр). У рамках Фестивалю проводяться майстер-класи, що дає можливість не лише показати свої здібності й талант, а й відшліфувати майстерність.
Заявку на участь у конкурсній програмі достатньо надіслати на e-mail: jtan@ukr.net, або ovolod@rambler.ru. Довідки (консультації): (044)361-30-98
т./моб. 067 781-41-42 ; 097 564- 56- 01.
Оголошення 5 всесвітні бойківські фестини!
Шановні теплодарці!
З 1 по 5 серпня 2012 року в м. Турка та сусідніх до нього районах Львівської області відбудуться П’яті Ювілейні Всесвітні Бойківські фестини під гаслом: “Всесвітні Бойківські фестини у розбудові української незалежної держави!”
У фестинах беруть участь фольклорно-етнографічні аматорські колективи бойківських регіонів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей. Учасниками бойківських фестин є також аматорські колективи з числа вихідців з Бойківщини, які опинились за межами рідного краю.
Заявки на участь у заходах необхідно надіслати до 11 червня 2012 року за адресою: 82500 Львівська обл., м. Турка, вул. Міцкевича, 25, Всеукраїнське громадське товариство «Бойківщина ХХІ століття», тел./факс: (03269) 3-20-98, 3-26-28, 3-91-62; електронна адреса: kosachevuch@ukr.net.
За додатковою інформацією звертатися у відділ культури, кабінет №15, тел. 29-46
Начальник відділ культури м.Теплодар С.П. Підмазко
Уроки ради жизниДля того чтобы профилактическая работа по предупреждению детского дорожно-транспортного травматизма дала положительный результат, за каждым учреждением закреплены стражи правопорядка, которые в течение всего учебного года будут в школах желанными гостями.
В очередной раз в Теплодарской ООШ была проведена встреча инспектора ГАИ с учениками 2-х классов. Во время встречи с детьми говорилось о соблюдении правил дорожного движения: что такое пешеходный переход, как правильно переходить проезжую часть по пешеходным переходам, а также на тех участках дороги, где отсутствует пешеходный переход.
Однако проблема обеспечения безопасности детей на дороге должна быть общей, а направляющей стороной обязаны стать родители и учителя, причем важным фактором влияния на сознание детей является правильный пример взрослых - как родных людей, так и посторонних.

Начальник ОГАИ Теплодарского ГО ГУМВД Украины в Одесской области майор милиции И Е. Заславский
Народний бюджет
Громада міста Теплодар, на чолі з міським головою Печерським Леонідом Мойсейовичем, підтримали ініціативу голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет».
В п’ятницю 19 листопада в залі міського будинку культури пройшло обговорення ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет». В ході зборів виступив міський голова Печерський Л. М. У своєї промові Леонід Мойсейович підтримав ініціативу створення бюджету з прямих пропозицій мешканців міста, бо така форма створення бюджету і така форма впливу думки громадськості на рішення влади є, по-перше, реалізація в повному обсязі Закону України «Про місцеве самоврядування». Міський голова визначив завдання, які є основними та пріоритетними для міської влади та виразив сподівання, що спільними зусиллями міської влади, обласної державної адміністрації, депутатів всіх рівнів та всіх мешканців міста, Теплодар зможе реалізувати всі визначені проблеми, завдання та плани.
Від депутатського корпусу Одеської обласної ради виступив депутат Одеської обласної ради Губернік А. О. Аркадій Олексійович у своїй промові акцентував увагу на прогнозуванні позитивних зміна по відношенню людей до влади, коли довіра людей до влади буде зростати. Сьогодні створюючи умови, при яких кожній людині надана можливість взяти особисту участь у вирішенні загальнообласних проблем та проблем місцевого рівня, при яких кожний громадянин, усвідомлюючи свою особисту роль у реалізації визначених завдань, має можливість контролювати увесь процес цієї реалізації – влада створює партнерських взаємовідносин з кожним окремим громадянином та стає відкритою та прозорою у своєї діяльності.
До проведення зборів ініціативною групою біло проведено анкетування з пропозицією зазначити проблеми, які, на думку відповідаю чого, потребують вирішення у межах області та на місцевому рівні, у межах міста Теплодар. З результатами проведеного анкетування присутніх ознайомив відповідальний за реалізацію проекту «Народний бюджет» в міста Теплодар – Ободовський І. С. Іван Сергійович зазначив, що за час проведення акції було заповнено 1125 анкет. Підводячи підсумки анкетування, в розділі проблем потребуючих вирішення в межах області: 1078 респондентів зазначили «Будівництво Одеської обласної дитячої клінічної лікарні», 1082 «за» «Реконструкцію дитячої обласної клінічної лікарні»; в розділі проблем потребуючих вирішення в межах міста Теплодар: 1072 «за» «Реконструкцію зовнішнього освітлення міста Теплодар», 1038 – «Реконструкцію споруди під розміщення БДЮТ» та 158 «за» «Будівництво або реконструкцію міської лікарні, забезпечення сучасним обладнанням». Загальним голосуванням всіх присутніх на зборах, мешканці міста Теплодар підтримали внесення до бюджету 2012 року пропозиції щодо вище зазначених об’єктів, голосування було закріплено резолюцією зборів.
О б ъ я в л е н и е
О б ъ я в л е н и е
Управлением имущества и инвестиций Теплодарского городского совета предлагаются на конкурсной основе в платное арендное пользование объекты коммунальной собственности территориальной громады г.Теплодар:
1.Нежилые помещения в здании техблоков №№31,117,129 по ул.Энергетиков, в здании бойлерной №228 по ул.Полевой, уличные теплотрассы с внутриквартальными тепловими сетями. Заявления принимаются от субъектов предпринимательской деятельности в течение 60-ти дней со дня опубликования.
За справками обращаться в Управление имущества и инвестиций Теплодарского городского совета, тел. 28-30
Страница 131 из 165 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Дела идут, контора пишет