Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Навигация
Ссылки
> Президент України
> Верховна Рада України
> Голос України
> Урядовій портал
> ООДА
> Cайт г. Одессы
Сейчас на сайте
Гостей: 1

На сайте нет зарегистрированных пользователей

Пользователей: 242
Последний: Mariepeals
Ваш IP
54.211.41.181
Про місто: Загальна інформація про місто

Теплодар - це місто областного значення, яке знаходиться в Одеський області.


Заснован: 15.05.1981р.

Площа: 773,72 га.

Населення: 9 036 чол.

Щільність населення: 3 012 чол./км²

Поштовій індекс: 65490

Телефоний код: +380 48502

Час: UTC +2 зим. / +3 літн.

Місто Теплодар знаходиться на півдні України в центральній частині Одеської області. Відстань до найближчої залізничної станції Вигода - 23 км, відстань до обласного центру - 40 км. В безпосередній близькості від міста розташовані крупні автомагістралі Одеса - Рені (3 км) та Одеса -Кишинів (10 км).
Загальна площа міста становить 773,72 га.
Починаючи з 2002 року економіка міста розпочала інтенсивний розвиток. В результаті проведеного рейтингу міст обласного значення України (2003-2004р.) Теплодар зайняв 1 місце у своїй категорії.
Всього в місті збудовано 170 тис.квюм житла (близько 12 тис.мешканців). відведених земель достатньо для будівництва житла і збільшення чисельності міста до 35 тис.жителів.
У місті функцонують: 1 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , 1 дитячий дошкільний заклад, музична школа , будинок дитячої творчості, танцювальні та вокальні творчі колективи, спортивні клуби, коледж (від університету ім.І.І.Мечникова). Успішно працює міський професійний ліцей, дитячо-юнацька спортивна школа. спортивні команди міста , туристичний гурток БДТ неоднаразово займали призові місця у різноманітних змаганнях. До 13 річниці незалежності України в 2004 році відкрито Будинок культури. Для забезпечення населення міста якісною питною водою введено в експлуатацію бювет. Як початок будівництва міського стадіону в 2004 році відкрито спортивну площадку. Для проведення змагань по мотокросу облаштовано трасу.
В Теплодарі проживає 37 національностей. Найбільш чисельні національності, які мешкають у місті – українці-6189 чоловік та росіяни -2322 чоловік. На території міста також мешкають молдовани, болгари, білоруси, татари, азербайджанці, вірмени, гагаузи, німці, греки, поляки чуваші, узбеки, євреї, чеченці, удмурти, угорці, осетини турки, комі, корейці, латиші, лезгіни, литовці, марійці мордва, естонці, евенки.
Теплодар - єдине місто Одеської області, де рівені народжуваності більший ніж рівень смертності.
Середньорічна чисельність населення віком 15-17 років у 2004 році становила 6375 чоловік (69,3 % від загально чисельності). Економічно активне населення налічувало в 2004 році 3824 чоловік, що становить 41,6 % від чисельност населення віком від 15 до 70 років.
На території міста працює 77 торгових точок, 20 підприємств громадського харчування, 12 точок побутового обслуговування та 4 підприємства фірмової торгівлі («Наша ряба», «Гаврилівські курчата» та «Одеський коровай»).
Позитивну роль щодо забезпечення населення міста продовольчими товарами відіграють ринки. На території міста розташовано 2 ринки МКП «Теплодарський міський ринок» та ринок «Дністер» ПП Дністер.
На ринках можна придбати свіжі овочі, фрукти, продукцію рослинного та тваринного походження.
Як інструмент цивілізованої торгівлі з квітня 2003 року працює універсам «Сільпо» (ЗАТ «ФОЗЗІ-ЮГ»).
У місті діють 4 спільних підприємства, які контактують з Індією, Туреччиною, Молдовою, Америкою.
Зовнішня торгівля послугами здійснюється за рахунок імпорту послуг з Білорусії, Молдови, Росії, Америки.
Зовнішня торгівля товарами (імпорт) здійснюється з Китаєм, Америкою, Болгарією, Грецією, Литвою, Німеччиною, Польщею.
Фінансова інфраструктура міста визначається розміщенням філій Приватбанку, Промінвестбанку, Ощадбанку, страхових компаній.

Послуги зв'язку (міський та міжміський зв'язок) населенню, підприємствам та організаціям міста надавалися : СП „Панком-ЮН». На 100 сімей міста приходиться 80 номерів. Набувають розвитку послуги мобільного зв'язку (Київстар, Інтертелеком, UМС).

Покриття мобільним зв'язком 100%. Також до послуг населення Інтернет. Злід зазначити, що останнім часом спостерігаєтьс інтенсивний розвиток промисловості. В II півріччі 2004 розпочато виробництво гігієнічного паперу на ТОВ Теплопром» та випуск продукції на ПП «Техноліт» (виробництво та металу та виготовлення деталей). Протягом року успішно працювали підприємства харчової промисловосі «ЕЛІТ - ОДЕСА», хімічної промисловості ЗАТ «АВС Кемікалс Індастрі» (продукція даних підприємств відома далеко за межами області).
З метою розвитку промисловості в місті виконкомом Теплодарської міської ради проводиться робота щодо залучення інвесторів для розміщення нових промислових підприємств на промисловому майданчику міста.
Теплодар - молоде місто, яке засновувалося в 1981 році як селище будівельників атомної станції, статус міста було присвоєно в 1997 році. Курортно-рекреаційні ресурси міста знаходяться в стадії розвитку. Теплодар розташований на березі Барабойського водосховища, де передбачається розпочати в 2007 році будівництво бази для гребних та парусних видів спорту , бази спортивного риболовства та курортно-рекреаційної зони.
У 2005 році до 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні було відкрито пам'ятник Захисникам Вітчизни.
З 1986 року в Теплодарі припинено будівництво атомної станції в зв'язку з аварією на Чорнобильської АЕС, тому в нашому місті проживає значна кількість осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. До цієї сумної дати у 2006 році відкрито пам'ятник.

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради
Гость
Имя

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Время
Погода
Курс валют
Партнёры

Riva

Статистика сайта
Забавные фразы

Мужик задним умом крепок